Třetím ročníkem nás provede Kateřina Hašková

28. 01. 2020 3 roky nazpět

Kateřina Hašková je komička, youtuberka a lektorka, není ji ale cizí ani role Marketing/PR specialistky nebo Account & Content manažerky. My ji však 12. května poznáme hlavně jako moderátorku - chopí se mikrofonu a provede nás třetím ročníkem Newsfeed DAY.

Katka se vyzná v sociálních sítích a potrpí si na dobré jídlo, dobré pití a dobré copy. Od roku 2005 se na sociálních sítích stará o profily se zaměřením převážně na gastro, kosmetiku a vzdělávání.

Věří v sílu osobního příběhu. Podle Katky je nejlepší příběh směsicí pravdy, vypravěčského umu a nadsázky. Humor má prostě v krvi, spolu se svou kolegyní vede kurz na Naučmese, kde učí lidi, jak být vtipní.

Jako moderátorku jste ji mohli potkat na nejrůznějších akcích jako jsou plesy, tiskové konference, oslavy nebo hudební festivaly. Nebo jste ji viděli jako komičku ve Werichově vile, Studiu Dva (Malá scéna), Divadle na Prádle či v Duplexu? Možná ji také znáte z představení Na Stojáka, se kterým cestuje po celé republice, nebo ze Stand-up comedy blonďaté dvojky Koko Comedy. Ať už je to jakkoliv, těšit se na ní můžete 12. května v Lucerně.

Další zajímavé články