Svezte se na třetí vlně plné znalostí

03. 12. 2019 3 roky nazpět

Spousta praktických tipů

Newsfeed DAY je celodenní konference, která se jako jediná v ČR zaměřuje na výkonnostní marketing na Facebooku a Instagramu. Každý rok se tu setkávají marketéři z agentur, firem i specialisté na volné noze. Jestli patříte mezi ně, už teď se můžete těšit na řečníky, kteří jsou špičkami v oboru. Předají vám konkrétní tipy a ukáží ověřené postupy, jež můžete ihned aplikovat v praxi. Dozvíte se, jaké netradiční a přitom praktické nástroje a funkcionality používat, jaké marketingové strategie se osvědčily, seznámíte se s vychytávkami ke známým nástrojům i doporučeními, čemu se raději vyhýbat.  

Pódium pražské Lucerny, kde se konal už druhý ročník Newsfeed DAY, bude opět plné relevantních čísel, vysvětlení a návodů. Inspirujte se, jak se vedou úspěšné kampaně a jak můžete výrazně přispět ke zlepšení vašich výsledků. 

Zvýhodněná vstupenka pro Early birds

Už teď víte, že na akci chcete být? Do 1. února 2020 si můžete koupit vstupenky pro Early birds, které jsou o 1 000 Kč levnější. Neváhejte ale, do oběhu pouštíme jen 50 kousků!  

Jestli se teprve rozhodujete, jestli je konference pro vás to pravé, možná vás přesvědčí, že jde už o 3. ročník a toho minulého se zúčastnilo přes 300 lidí. Podívejte se i na video, jak Newsfeed DAY vypadá, přečtěte si článek, co přinesl 2. ročník, anebo koukněte na fotky

Program dáváme postupně dohromady, tak sledujte událost na Facebooku, ať víte o všem jako první. 

 

Další zajímavé články